Norint užtikrinti patogų naršymą, svetainėje naudojami slapukai. Daugiau apie tai skiltyje Privatumo Politika
Vista 250 spintaVista 250 spinta
  • Nauja
565,00 €
Vista 203 spintaVista 203 spinta
  • Nauja
450,00 €
Vista 180 spintaVista 180 spinta
  • Nauja
430,00 €
Vista 150 spintaVista 150 spinta
  • Nauja
380,00 €
Vigo 250 spintaVigo 250 spinta
  • Nauja
565,00 €
Ką apie mus kalba klientai?

Valgomojo baldų pristatymas visoje Lietuvoje. Virtuvės baldų projektavimas visoje Vilniaus apskrityje. 

Kiekvieno baldo pristatymo terminas gali būti skirtingas,  todėl apie baldo pristatymą į Jūsų namus ar biurą informuosime Jus individualiai, vos tik gausime Jūsų užsakymą arba užpildytą užklausos formą. Baldus dažniausiai galime pristatyti klientams patogiu metu prieš tai suderinus tinkamą laiką.

Dėl saugaus ir kokybiško baldų pristatymo bendradarbiaujame su Lietuvoje populiariausioms vežėjų kompanijomis. Virtuvės baldus pristatome ir projektuojame patys.

Baldai dažniausiai pristatomi nesurinkti, dėžėse, bet prie baldų yra pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra.

Viena diena prieš baldų pristatymą susisiekiame su klientu suderinti pristatymo laiką.

Prekių aprašyme dažniausiai nurodomas preliminarus tos prekės pristatymo laikotarpis, kuris skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t.y. kai užsakymas patikrinamas ir patvirtinamas pakalbėjus telefonu. Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus nedelsiant informuosime elektroniniu paštu ir sms žinute. Savo užsakymo būseną galite sekti ir stebėti čia.

Priimdami ar atsiimdami užsisakytas prekes patikrinkite prekių būklę bei pasirašykite perdavimo-priėmimo dokumentą. Tuo atveju, jei prekių perdavimo-priėmimo metu pastebėjote prekių išorinės išvaizdos pažeidimus ar prekių komplektacijos neatitikimus, būtinai pažymėkite tai sąskaitoje faktūroje, važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente. Jei pažeidimus ir kitus neatitikimus pastebėjote vėliau, paskambinkite mums (8-610) 10024 arba parašykite raštu el paštu virtuves.turgus@gmail.com

Jei užsakymą apmokėsite grynaisiais pinigais, įsitikinkite, kad prekių pristatymo metu turite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.

Šiuo metu elektroninė prekyba ir prekių pristatymas į namus - saugiausias būdas apsipirkti. Esame įsitikinę, kad dėl pasikeitimų mūsų aptarnavimo kokybė nei trupučio nenukentės, o mes ir toliau atidžiai stebėsime situaciją ir, esant poreikiui, imsimės reikiamų veiksmų.